Kontakt

Vår ambition är att du ska hitta all väsentlig information på denna hemsida. Saknar du något så kontakta klubbens kansli.

Adress, telefon, giro

Besöksadress: Lidingövägen 75, Stockholm
Postadress: Box 27910, 115 94 Stockholm

Telefon reception/växel: 08-459 15 00
Telefon kansli: 08-459 15 15
Fax: 08-664 38 88

E-post Kungl. Tennishallen:
INFO@KLTK.SE
E-post KLTK: KANSLI@KLTK.SE

BG: 167-4340

KLTK

Reception och bokning
Telefon reception/växel: 08-459 15 00
RECEPTION@KLTK.SE

Receptionsansvarig/butikschef
Tobias Wennerstad
Telefon: 08-459 15 17
TOBIAS.WENNERSTAD@KLTK.SE

Kansli
Andreas Blomdahl
Telefon: 08-459 15 15
KANSLI@KLTK.SE

Generalsekreterare
Mats Låftman
Telefon: 08-459 15 22
MATS.LAFTMAN@KLTK.SE

Ekonomiansvarig
Eva Hjorth
Telefon: 08-459 15 04
EVA.HJORTH@KLTK.SE

Ekonomiassistent
Annelie Bemgård
Telefon: 08-459 15 26
ANNELIE.BEMGARD@KLTK.SE

Operativ chef för junior- och elitverksamheten
Kari Rasmuson
Telefon: 0708-639 341
KARI.RASMUSON@KLTK.SE

Sportchef
Rickard Billing
Telefon: 08-459 15 34
RICKARD.BILLING@KLTK.SE

Chefstränare
Magnus Ennerberg
Telefon: 08-459 15 06
MAGNUS.ENNERBERG@KLTK.SE

Kungl. Tennishallen

Reception och banbokning
Telefon: 08-459 15 00
RECEPTION@KLTK.SE

Fastighetschef, projektledare externa evenemang
Andreas Pettersson Rosendal
Telefon: 08-459 15 03
ANDREAS.PETTERSSON@KLTK.SE

Fastighetsservice
Patrik Blomberg
Telefon: 08-459 15 21
PATRIK.BLOMBERG@KLTK.SE

KLTK Gymmet
Telefon: tel:08-459 15 16
KLTKGYM@KLTK.SE

Intersquash Club
Telefon: 08-459 15 38
INFO@INTERSQUASH.SE

Restaurang Kungliga
Bordsbokning 08-459 15 05
RESTAURANGKLTK@SABIS.SE