KLTK Gymmet väntar på dig

Inomhussäsongen är sedan länge i full gång och du glömmer väl inte den så viktiga träningen utanför tennisbanan. KLTK Gymmet har satt samman en bukett erbjudanden för klubbens medlemmar. En allsidig träning är ett bra sätt att undvika skador.

Du har väl inte missat gymmets senaste tillskott, den multiflexibla riggen. Välkommen att testa den nya utrustningen genom gruppträning. Tisdag och fredag klockan 12.00 fram till jul (20/12 är sista dag). Max fyra deltagare per grupptillfälle. KLTK:s medlemmar betalar 280 kronor. För gäster är priset 350 kronor.

Vi hjälper dig gärna att hitta ett upplägg som både gynnar din tennis och din fysiska hälsa. För ett introduktionspass erlägger klubbens medlemmar 500 kronor om bokningen görs före jul.

Vill du genomför en analys av hela kroppen. Du får reda på din status gällande rörlighet, styrka, kroppssammansättning och kondition. Analysen kostar 1.195 kronor för medlemmar och 1.355 kronor för gäster.

Bokning och övrig information; JOHAN@INMO.SE eller 0707-444 223.

Välkomna!
KLTK Gymmet by InMo